Kompānija

KOMANDA

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „AUDITA GRUPA” dibināta 2006.gada 21.augustā uz SIA „Nodokļu Konsultatīvais Birojs” (dibināts 1999.gadā) bāzes. Dibinātāja (īpašniece) un vadītāja ir zvērināta revidente, sertificēta nodokļu konsultante, finanšu konsultante un sertificēts koučs Nelda Janoviča.

Savas darbības laikā esam uzkrājuši plašu pieredzi, sniedzot revīzijas, nodokļu un citus finanšu un vadības konsultatīvos pakalpojumus dažādu nozaru un mēroga uzņēmumiem. Kompānijas pastāvēšanas laikā par mūsu klientiem ir kļuvušas vairākas pazīstamas un plaukstošas, kā arī samērā jaunas, bieži vien dinamiski augošas firmas, kas darbojas dažādās darbības sfērās. Mūsu klientu lokā ir gan Latvijas uzņēmumi, gan arī starptautiskas kompānijas, kam ir dažādi īpašumtiesību veidi un, kas darbojas dažādās ekonomikas nozarēs. Mēs spējam sniegt pakalpojumus mūsu klientiem praktiski jebkurā komercdarbības sfērā vai finanšu jautājumos, kuros tā ir nepieciešama. Mūsu sekmes darbā ar klientiem apliecina mūsu stabilās, ilgstošās un savstarpēji veiksmīgās attiecības.

Mūsu kompānijas darba pamatprincipi ir augsta profesionalitāte, godīgums, konfidencialitāte un elastīgums. Līdzšinējās darbības laikā esam iemantojuši klientu uzticību, pateicoties veiksmīgam darba stilam un sasniegtajam rezultātam. Kompānijas stiprās puses ir lietišķā reputācija, īpaši saskarsmē ar VID un mūsu klientu lojalitāte.

Mūsu darba mērķi ir:

  1. klientu biznesa finanšu drošība
  2. stabilitāte un uzticamība
  3. ilgstoša sadarbība

Visi mūsu pakalpojumi pieejami latviešu, angļu un krievu valodās.